ارزشی كه همایش‌صنعت خلق میكند:

«ما رؤیای شما را به بازار می‌رسانیم»

پیش‌درآمد

سازمان‌ها و شرکت‌ها در راستای تحقق اهداف و چشم‌انداز خود فعالیت‌های مختلف و پیچیده‌ای را انجام می‌دهند. اما سازمان‌های برتر و پیشرو فعالیت‌ها و فرایندهای کسب‌وکار خود را هوشمندانه، به‌موقع، یکپارچه‌، باکیفیت و با صرف منابع و هزینهٔ مؤثر انجام می‌دهند. اجرای فعالیت‌ها به شیوه‌ای متفاوت، در‌ واقع رمز برتری این شرکت‌ها یا سازمان‌ها در بازارهای به‌شدت رقابتی امروز است. بازاریابی و ارتباطات شامل مجموعه‌ای از فعالیت‌ها و تلاش‌هایی است که نقش کلیدی و مؤثری در رشد و توسعهٔ سازمان‌ها و شرکت‌ها ایفا می‌کند.

ما که هستیم؟

مؤسسه همایش صنعت ( HSI)، با همراهی تیمی متخصص و متعهد، همچنین استفاده از بانک جامع اطلاعاتی خود، به‌عنوان یكی از موفق‌ترین مؤسسات ارائه‌دهنده خدمات پژوهشی، آموزشی و برگزاری رویداد در حوزه‌های مختلف صنعت و انرژی كشور از سال ۱۳۸۵، فعالیت‌های حرفه‌ای خود را در این عرصه آغاز نموده است. این مؤسسه، طی سال‌های فعالیت خود توانسته است افق‌های جدیدی را در امکان‌سنجی پروژه‌های صنعتی و بازرگانی، ارائه راهكارهای مدیریتی، ایجاد ارتباط مؤثر بین صنعت، صاحبان فناوری و بازارهای داخلی و بین‌المللی، اطلاع‌رسانی هدفمند، تألیف و انتشار كتب و نشریات و خدمات آموزشی و پژوهشی، فراروی صنایع مختلف به‌ویژه در حوزه انرژی كشور بگشاید.

دپارتمان‌های مؤسسه همایش صنعت:

* دپارتمان مدیریت و برگزاری رویداد
* دپارتمان تحقیق و پژوهش
* دپارتمان آموزش
* دپارتمان انتشار کتب و نشریات تخصصی

چشم‌انداز ما

Our Vision

مؤسسه همایش صنعت تا سال ۱۴۰۵ هجری شمسی، اولین برگزارکننده رویداد، در زمینه سرمایه‌گذاری و تقویت بازار حوزه صنعت و انرژی در سطح كشور است.

مأموریت ما

Our Mission

مأموریت مؤسسه همایش صنعت، ایجاد شبكه‌ای مؤثر از ارتباطات افراد حقیقی و حقوقی در حوزه‌های چهارگانه: «دانش و فناوری»، «تولید و صنعت» «سرمایه و اعتبار» و «بازار داخلی و بین‌المللی» در حوزه صنعت و انرژی تعریف شده است. این مؤسسه مصمم به ایجاد زنجیره تأمین مؤثر و خلق ارزش و ثروت در كشور است.

نظام ارزشی ما

Our Value System

فرصت رشد و تعالی: ما به دنبال ایجاد فرصت های رشد و تعالی خودمان و همه افرادی که در کنارمان هستند هستیم، همه همکارانمان و همه انسان‌هایی که در اطراف ما هستند، باید خودشان، زندگی‌شان، کسب‌وکارشان در حال بهترشدن و تعالی باشد. طی این سالها بسیاری از همكاران ما، مدارج عالی تحصیلی را طی كردند. تعدادی به صاحبان کسب‌وکارهای موفق تبدیل شدند. بسیاری از مشتریانمان کسب‌وکار کوچکشان، بین‌المللی شده است. مأموریت ما رشد، تعالی و بالیدن است.
مسئولیت‌‌‌ پذیری اجتماعی: همه ما در ارتباط با فرایندهای سازمانی‌مان مسئول هستیم. مسئول همه ورودی‌ها، خروجی‌ها و نتایج سازمانی. ما از یکدیگر و از شما به‌عنوان مشتری و شریکمان حمایت می‌کنیم. ما مسئول همه مواردی که در متن و حاشیه کسب‌وکارمان اتفاق می‌افتد هستیم. ما مسئولیت همه موارد را در سازمانمان به دوش می‌گیریم و به همین دلیل همه می‌توانند روی ما حساب کنند. ما فوراً به نیازها و تقاضاهای شما پاسخ می‌دهیم.
نوآوری و روزآمدی: ما میخواهیم متفاوت باشیم و متفاوت بمانیم و همواره نوآور و خلاق می‌مانیم. ما علاقه‌مند به تمایز و دیده‌شدن به دلیل متفاوت بودن هستیم. ما از ایده‌های خلاقانه شما حمایت می‌کنیم تا به واقعیت بپیوندند و نتایج آنها را در ارزش خلق شده در بازار به‌صورت محصول یا خدمت مشاهده كنید.
شکرگزار: ما شکرگزار خداوند، شما و خودمان به‌خاطر زندگی زیبایی که تجربه می‌کنیم هستیم. خواست خداوند ما را در تماس با شما قرار داده است. ما بر کسب‌وکار و زندگی شما تأثیر می‌گذاریم و این بهترین احساس برای سازمان ما است. ما فراز و نشیب کسب‌وکارمان را همچون هر کسب‌وکار دیگری به رسمیت می‌شناسیم. هر روز و در هر مکان دلیلی برای قدردانی و سپاسگزار بودن وجود دارد. ما از همه شما سپاسگزاریم. ما معتقدیم هرقدر سپاسگزار و شکرگزار آنچه که داریم باشیم، نعمات بیشتری برای سپاسگزار بودن وجود خواهد داشت.
کار گروهی: هرکدام از ما حلقه‌های یک زنجیر هستیم. قدرت این زنجیر به‌اندازه ضعیف‌ترین حلقه این زنجیر است. ما هر یک از اعضای تیممان را حمایت می‌کنیم. ما به توانمندی‌ها و ظرفیت‌های یکدیگر باور و اعتقاد داریم. ما می‌دانیم که برای رسیدن به هدف به یک تیم نیازمندیم. ما به‌صورت یک گروه کار می‌کنیم و تحت هر شرایطی در کنار یکدیگر، برای هم و در جهت هدفمان قرار می‌گیریم.

ما موفقیت خود را مرهون حمایت‌ها و تشویق‌های شما می‌دانیم

لوح تقدیر از معاون وزیر و مدیرعامل شركت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران
لوح تقدیر از معاون وزیر و مدیرعامل شركت ملی گاز ایران
لوح تقدیر از رئیس ستاد مدیریت حمل ‌و نقل و سوخت
لوح تقدیر از رئیس كمیسیون انرژی اتاق بازرگانی ایران
لوح تقدیر از رئیس هیئت‌مدیره شركت تحقیق، طراحی و تولید موتور ایران‌خودرو
لوح تقدیر از مدیرعامل پالایشگاه گاز بید بلند ۲
لوح تقدیر از رئیس انجمن مهندسی نفت ایران
لوح تقدیر از رئیس انجمن صنفی CNG كشور
لوح تقدیر از رئیس انجمن بین‌المللی خودروهای گازسوز (IANGV)
لوح تقدیر از رئیس انجمن خودروهای گازسوز (ANGVA)
و بسیاری دیگر ...

درباره ما

دپارتمان روابط عمومی و تبلیغات موسسه همایش صنعت با برخورداری از سال‌ها تجربه موفق و بهره‌گیری از آخرین تکنولوژی و ابزارهای پیشرفته روز، خدمات چندگانه خود را در اختیار مشتریان این موسسه قرار می‌دهد.

ارتباط با ما

تهران، خيابان سهروردي، كوچه تهمتن، پلاك ۸ ‌، طبقه سوم، واحد ۱۲

۸۸۵۴۳۸۴۷- ۰۲۱
۰۹۹۱۴۶۱۳۱۸۷- واتساپ

کلیه حقوق این سایت برای وب سایت همایش صنعت محفوظ است